Elulugu
Kui Buhrami kahtlustatakse mõnikord 931 mõrvas, siis Thuggee ja Dacoity kontoris 1830ndatel töötanud Ida-India ettevõtte ohvitser James Paton, kes kirjutas Thuggee käsikirja, tsiteerib Buhrami, et ta oli "kohal" 931 juhtumil. mõrv ja "võib-olla olen oma kätega kägistanud umbes 125 meest ja võib-olla olen näinud veel 150 kägistamist."
Ingliskeelne sõna 'thug' on tegelikult laenatud hindi sõnast 'thag'. Pätid olid grupi varjatud liikmed ja mõiste "Thugee" viitas tavaliselt petlikule ja organiseeritud röövimisele ja mõrvale.
Buhram kasutas mõrvade hukkamiseks oma kummerbundi või rumali, millele oli sisse õmmeldud suur medaljon, harjutud oskuste abil oskas ta kuulujutte valada, et medaljon maanduks oma ohvrite Aadama õuna juurde, avaldades survet. kurku, kui ta neid kägistas.
Thug Behrami lugu, elulugu, surm ja palju muud
Bio / Wiki
Hüüdnimi (d) Buram, Buhram Jemedar, kõrilõikajate kuningas
Elukutse (ed) sarimõrvar, röövel, rämps
Kuulus 18. sajandi kurikuulsa Thuggee järgi
Isiklik elu
Sünniaeg 1765
Sünnikoht Jabalpur, Madhya Pradesh, India
Surmakuupäev 1840
Surmakoht Sleemanabad, Katni, Jabalpur, Madhya Pradesh, India
Vanus (surma hetkel) 75 aastat
Surma põhjustatud surmapõhjus
Rahvus India
Kodulinn Jabalpur, Madhya Pradesh, India
Hindu religioon
- Tal oli ligi 200 pätid; mille tõttu India keskosariikide territoorium oli kohkunud. Behrami ja tema jõugu mõju oli nii suur, et inimesed pidid tavaliselt oma viise muutma.
- Behram ja tema grupp vestlesid tavaliselt oma erinevates koodkeeltes. Ramos on sõna, mida nad kasutasid enne oma ohvrite kallaletungimist.
- Traditsioonide kohaselt ei tapnud ta koos oma rühmitusega naisi, fakireid (moslemite sufi), muusikuid, pidalitõbiseid ega eurooplasi. Tavaliselt ründasid nad kauplejaid, turiste ja palverändureid salapärasel viisil.
- Aastal 1822 tehti Sleeman Madhya Pradeshi Narsinghpuri ringkonnakohtunikuks. Behrami teabe kogumiseks pidi Sleeman kolima ühest linnast teise, kuid ta ei saanud mingit teavet.
- Vahepeal määrati India kindralkuberneriks lord William Bentinck. Ta andis uurijatele täieliku vabaduse kogu teabe avaldamiseks. Samuti varustas Bentinck uurijate meeskonna julgeolekujõududega.
- Sleeman sai teada Syed Ameer Ali asukoha kohta, seejärel jõudsid britid tema maja juurde, kuid kuni selle ajani oli Syed sealt põgenenud ning selle tagajärjel olid tema ema ja teised pereliikmed britid arreteerinud.
- 1832. aastal andis Syed Ameer Ali pärast palju uurimisi brittidele selge teabe Behrami kohta, seejärel loobus ta perekonna huvides ja lõpuks arreteeriti 1838. aastal ka Behram.
- Pärast vahistamist paljastas Behram, et ta tappis koos oma rühmituse liikmetega kollaste taskurätikute ja müntide abil ligi 931 ohvrit, neist 150 Behrami enda poolt hästi tapetud. Pärast tema kuritegudest lugude jutustamist arreteerisid britid ka tema rühma teised liikmed.
- 1840. aastal hukati Behram ja tema jõuk Jabalpuris loomise läbi ning Sleeman tegi Behrami uutele jõugu liikmetele järeleandmise, saates nad kõik Jabalpuri ümberõppele.
- .Sleemanabadi küla Jabalpuris, Madhya Pradeshis on nimetatud Briti sõduri William Henry Sleemani järgi ning Sleemani mälestuseks on ehitatud ka memoriaal
- Behram ja tema rühm olid pühendunud jumalanna Kali uskujad ning rituaalsed tapmised viidi läbi tema auks